organizátor: Nestr

Prague sensory deprivation club in Tartaros
Under supervision of The Nestr
BDSM lector with crazy kinky mind.

Zajímáte se o BDSM praktiku smyslové deprivace a vše, co k tomu patří? Vzrušuje vás představa omezení a chcete do této praktiky proniknout hlouběji? Nebo smyslovou deprivaci teprve chcete začít objevovat? Hodily by se vám základy z oboru a také chcete zjistit, na co si máte dát pozor? Omezení smyslů je velice intenzivní BDSM praktika a pokud je provedená správně, upevňuje důvěru a zintenzivňuje prožitky. Dokáže být velice intenzivní a příjemná, ale také nebezpečná, jak už historie ukázala.

Prague sensory deprivation club (P.S.D. Club) je místo pro ty, kdo se chtějí dozvědět více o této BDSM praktice, nebo se zdokonalit v jejím zneužívání 😊 Každý, kdo chce posouvat své hranice v BDSM a objevovat nové zážitky všemi smysly, je vítán.

Sensory deprivation večery se budou odehrávat v klubu Tartaros. Budou vedeny formou workshopu a navazující volné zábavy. Kapacita je výrazně omezena pro zajištění dostatečného prostoru pro hraní a klidu pro aftercare. Zde se vám bude po celý večer věnovat Nestr, tedy někdo, kdo o smyslové deprivaci přednáší a sám se jí věnuje déle než 15 let. Smyslová deprivace je to jeho celoživotním koníčkem a rád se o své zkušenosti podělí. Připravte se na vzrušující večer v dobré společnosti doprovázený kvalitním pitím.

Program bude vždy oživen zásahem „special secret guesta“, který upraví směr, kterým se bude večer ubírat.

V ceně vstupu je základní nealko, spotřební materiál, lehké občerstvení

Pravidla:
!!! Na tento workshop bude vpuštěn pouze ten, kdo obdrží potvrzující email od hostitele – Nestra!!!
Vstup: platba předem na účet
Couple: 1400,- Kč
Single: 800,- Kč – jen po dohodě
Workshop je uzpůsoben pro páry nebo skupiny které spolu budou objevovat smyslovou deprivaci a vše co k tomu patří i nepatří 😊 V případě jednotlivců se osobně dohodneme.

Dresscode: Jdete do vybrané společnosti složené z úchylů. Je vítané fetish oblečení (kůže, latex, lack, military) fantazii se meze nekladou. Co netolerujeme, jsou džíny, tričko a bílé tenisky. Hodnotí se snaha vytvořit příjemnou atmosféru pro vás i všechny ostatní.

Dotazník:
Proto, aby mohl Nestr zajistit, že si z tohoto večera odnesete to, pro co jste si přišli, budeme od vás pro začátek potřebovat některé informace.
Pro krátký úchylný zpovědníček a informace o místě setkání pošlete registrační email s Přezdívkami účastníků na kinky.nestr@gmail.com. Předmět: PSD Club – 28.1.2023