organizátor: Tartaros club

Noirot , Bugtcher a Chupsinek si pro vás připravili krvavou akci plnou jehel. Zajímá vás propichování kůže? Rádi byste si ho vyzkoušeli? Chcete se naučit tento zážitek správně a bezpečně poskytnout sobě či svému protějšku? Pak je tento večírek přímo pro vás :)
Těšit se můžete na krátký workshop, kde vám představíme správnou, techniku, bezpečnost a dodržování hygieny. Bude následnovat praktická ukázka v podobě mini show. A pak přijde řada na vás. Vše si budete moct vyzkoušet a my vám po celou dobu budeme k dispozici. Jehly, rukavice a ostatní potřebné věci pro vás budeme mít připravené na místě, vlastní tedy nepotřebujete. Kam až se v hraní necháte unést a jestli zůstanete pouze u jehel je jen na vás (v rámci SSC, samozřejmě) :)
Večer je koncipován primárně pro dvojice, přijít však můžete i sami. V takovém případě počítejte s tím, že budete vše zkoušet sami na sobě. Což ale určitě není překážkou. Naopak, ať už chcete v páru být na jakékoliv straně jehly, je velmi přínosné mít vše ozkoušené právě sám na sobě :)

Akce se bude konat v klubu Tartaros dne 14.12. od 19:00. Zápisné je 1000 kč a je stejné jak pro dvojici, tak pro samostatného účastníka.

V případě zájmu doporučujeme nezahálet a přihlásit se na mailu stproton12@gmail.com nebo via PM FL @noirot.

Kapacita je omezená.